Listopad nie należy do moich ulubionych miesięcy w roku. A właściwie to nie należał, bo wszystko zmieniło się w 2017 roku, kiedy to po raz pierwszy poleciałem do Tajlandii. Od tego czasu to właśnie przedostatni miesiąc rok stał się tym, w którym jestem najbardziej zalatany. W tym roku ubiegłorocznego rekordu pobić się nie uda, ale i tak rozkład lotów zapowiada się ciekawie. Są długie loty, nowi przewoźnicy, czyli to co lubię najbardziej. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się mój listopadowy rozkład lotów?

Dlaczego to właśnie w listopadzie mój rozkład lotów jest najciekawszy?

Listopad to idealna pora na wypad do Azji Południowo-Wschodniej. Azji, która uzależnia. Nie znam drugiego takiego rejonu, gdzie jedzenie smakuje tak doskonale, pogoda dopisuje, a ceny na miejscu są bardzo przystępne. W sumie to u mnie na Instagramie już rozpoczął się sezon na azjatycki spam. 😀

Gdzie będę w listopadzie?

Podobnie jak w ubiegłym roku, tegoroczne zimowe wakacje spędzę w Tajlandii, Malezji oraz w Singapurze. W drodze powrotnej zaplanowany mam także 10-godzinny stopover w Katarze. Tym samym Katar stanie się 26. odwiedzonym przeze mnie krajem.

Mimo tego, że odwiedzam te same miejsca co w ubiegłym roku, nie zabraknie nowych atrakcji, których wcześniej nie miałem okazji doświadczyć. Chociaż fakt, pewne rzeczy mogą się powtarzać. Jak nocleg w Ao Nang w hotelu, o którym już na blogu pisałem we wpisie „Gdzie zatrzymać się w Ao Nang?”.  

Lotnicze nowości w nadchodzącym miesiącu?

Owszem, w listopadzie nie zabraknie pewnych lotniczych nowości, które urozmaicą listopadowy rozkład lotów. Po raz pierwszy będę miał okazję podróżować na pokładach takich linii jak Malaysia Airlines, NOK Air czy SAS. Niezmiernie cieszy mnie także fakt, że mój lot z Warszawy do Kataru odbędzie się na pokładzie Airbusa A350, podobnie jak lot z Singapuru do Kataru.

Pominę już fakt, że sam lot liniami Qatar Airways, czyli obecnie najlepszym przewoźnikiem wg rankingu Skytrax to sama w sobie ogromna atrakcja. Post z mojego pierwszego lotu tymi liniami znajdziecie tutaj!

Listopadowy rozkład lotów

A poniżej możecie znaleźć moją szczegółową rozpiskę na ten miesiąc. 🙂

4 listopada 2019 W61898 Reykjavik(KEF) – Wrocław(WRO) by Wizz Air

11 listopada 2019 QR260 Warszawa(WAW) – Doha(DOH) by Qatar Airways

12 listopada 2019 QR836 Doha(DOH) – Bangkok(BKK) by Qatar Airways

15 listopada 2019 DD7914 Bangkok(DMK) – Krabi(KBV) by NOK Air

22 listopada 2019  AK863 Krabi(KBV) – Kuala Lumpur(KUL) by AirAsia

24 listopada 2019 MH623 Kuala Lumpur(KUL) – Singapore(SIN) by Malaysia Airlines

27 listopada 2019 QR945 Singapore(SIN) – Doha(DOH) by Qatar Airways

27 listopada 2019 QR261 Doha(DOH) – Warszawa(WAW) by Qatar Airways

29 listopada 2019 SK2762 Warszawa(WAW) – Kopenhaga(CPH) by SAS

29 listopada 2019 SK595 Kopenhaga(CPH) – Reykjavik(KEF) by SAS

Magnes czy pocztówka z wakacji?

Pamiętajcie, że jeśli komuś z Was marzy się magnes bądź pocztówka z tych miejsc, w których w najbliższym czasie będę to nic nie stoi na przeszkodzie by je otrzymać! Szczegóły znajdziecie w zakładce Magnes czy pocztówka z wakacji?

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *