Magnes czy pocztówka z wakacji?

Zbierasz pocztówki z różnych zakątków świata? A może chcesz powiększyć kolekcją magnesów na lodówce? Dobrze trafiłeś! Poniżej dowiesz się, jak możesz otrzymać wymienione powyżej gadżety z różnych miejsc świat

 

1.Pocztówka z wakacji.

Zbierasz pocztówki lub po prostu otrzymywanie ich sprawia ci ogromną przyjemność? Już dziś możesz zamówić u mnie pocztówkę z dowolnej mojej podróży.

Aktualnie zbieram zapisy na pocztówki z Brukseli, Rotterdamu, Londynu oraz Poznania!

Zapisy do 12 września 2019 roku.

Wysyłka kartek z Belgii – 13 września, z Holandii – 14 września, z Londynu – 15 września, natomiast z Poznania – między 16 a 19 września!

Cena: 15zł

 

2. Magnes z wakacji

Brakuje Ci magnesu z jakiegoś kraju na Twojej lodówce? Tutaj możesz łatwo go zdobyć!

Aktualnie zbieram zapisy na magnesy z Belgii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii!

Zapisy do 12 września 2019 roku.

Wysyłka z Polski między 16 a 19 września 2019. 

Cena: 35zł

Uwaga! Wszystkie magnesy wysyłane są listem rejestrowanym/poleconym.

 

3. Pamiątki z Islandii

Przez cały rok możecie również składać zamówienia na pocztówki(15zł) oraz magnesy z Islandii (99zł). Ze względu na bardzo wysokie koszty wysyłki rejestrowanej z Islandii, kilka razy w roku istnieje także możliwość nabycia magnesów za 59zł! Wówczas magnesy wysyłane są z Polski.

Najbliższy termin wysyłki z Polski: 16-19 wrześnie 2019.

 

4. Jak otrzymać magnes bądź pocztówkę z podróży?

Aby zamówić magnes bądź pocztówkę należy wysłać maila na adres kontakt@flyingaddicted.pl. W tytule maila należy wpisać np. „Magnes z Dominikany” czy „Pocztówka z Islandii”. W treści proszę o sprecyzowanie zamówienie oraz o podanie adresu do wysyłki.

W odpowiedzi otrzymacie ode mnie dane do przelewu. Po otrzymanie przelewu, zamówienie zostanie zrealizowane. W przypadku zamówień „last minute” również istnieje możliwość przesłania potwierdzenia wykonania przelewu, aby przyspieszyć rozpoczęcie realizacji zamówienia.

W momencie, w którym przesyłki zostaną przeze mnie wysłane, otrzymacie informację z dokładną datą wysyłki. Jako, że przesyłki nadawane będą z różnych zakątków świata, należy liczyć się z wydłużonym czasem dostawy w niektórych przypadkach.

W przypadku nie otrzymania przesyłki w ciągu 30 dni od daty wysyłki, proszę o kontakt za pośrednictwem maila.