Zbierasz pocztówki z różnych zakątków świata? A może chcesz powiększyć kolekcją magnesów na lodówce? Dobrze trafiłeś! Poniżej dowiesz się, jak możesz otrzymać wymienione powyżej gadżety z różnych miejsc świat

 

1.Pocztówka z wakacji.

Zbierasz pocztówki lub po prostu otrzymywanie ich sprawia ci ogromną przyjemność? Już dziś możesz zamówić u mnie pocztówkę z dowolnej mojej podróży.

Aktualnie zbieram zapisy na pocztówki z Tajlandii, Malezji, Singapuru oraz Kataru!

Zapisy do 10 liostopada 2019 roku.

Wysyłka kartek z Tajlandii – między 12 a 22 listopada, z Malezji – między 22 a 24 listopada 2019, z Singapuru – między 24 a 27 listopada 2019, natomiast z Kataru – 27 listopada 2019!

Cena: 10zł

 

2. Magnes z wakacji

Brakuje Ci magnesu z jakiegoś kraju na Twojej lodówce? Tutaj możesz łatwo go zdobyć!

Aktualnie zbieram zapisy na magnesy z Tajlandii, Malezji, Singapuru oraz Kataru!

Zapisy do 10 listopada 2019 roku.

Wysyłka z Polski: 28 listopada 2019 roku.

Cena: 29zł

Uwaga! Wszystkie magnesy wysyłane są listem rejestrowanym/poleconym.

 

3. Pamiątki z Islandii

Przez cały rok możecie również składać zamówienia na pocztówki(15zł) oraz magnesy z Islandii (99zł). Ze względu na bardzo wysokie koszty wysyłki rejestrowanej z Islandii, kilka razy w roku istnieje także możliwość nabycia magnesów za 59zł! Wówczas magnesy wysyłane są z Polski.

Najbliższy termin wysyłki z Polski: 5-10 listopada 2019.

 

4. Jak otrzymać magnes bądź pocztówkę z podróży?

Aby zamówić magnes bądź pocztówkę należy wysłać maila na adres mateusz.flyingaddicted@gmail.com  W tytule maila należy wpisać np. „Magnes z Dominikany” czy „Pocztówka z Islandii”. W treści proszę o sprecyzowanie zamówienie oraz o podanie adresu do wysyłki.

W odpowiedzi otrzymacie ode mnie dane do przelewu. Po otrzymanie przelewu, zamówienie zostanie zrealizowane. W przypadku zamówień „last minute” również istnieje możliwość przesłania potwierdzenia wykonania przelewu, aby przyspieszyć rozpoczęcie realizacji zamówienia.

W momencie, w którym przesyłki zostaną przeze mnie wysłane, otrzymacie informację z dokładną datą wysyłki. Jako, że przesyłki nadawane będą z różnych zakątków świata, należy liczyć się z wydłużonym czasem dostawy w niektórych przypadkach.

W przypadku nie otrzymania przesyłki w ciągu 30 dni od daty wysyłki, proszę o kontakt za pośrednictwem maila.