Wakacje się skończyły, a to z reguły oznacza powrót tańszych biletów. Pogoda we wrześniu w europejskich miastach powinna jeszcze sprzyjać, więc to dobry moment na krótkie city-breaki. Cieszę się ogromnie, że podczas tygodnia spędzonego poza Islandią uda mi się odwiedzić miasta w 4 różnych krajach. A to nie jedyny wyjazd w tym miesiącu. Szczegółowy rozkład moich wrześniowych lotów znajdziecie poniżej.

ROZKŁAD LOTÓW – WRZESIEŃ 2019

11.09. W61898 Reykjavik(KEF) – Wrocław(WRO) by WIZZ Air

12.09. W61825 Wrocław(WRO) – Eindohoven(EIN) by WIZZ Air

15.09. FR9272 Eindhoven(EIN) – Londyn(STN) by Ryanair

16.09. W61802 Londyn(LTN) – Wrocław(WRO) by WIZZ Air

19.09. W61773 Gdańsk(GDN) – Reykjavik(KEF) by Wizz Air

27.09. FI430 Reykjavik(KEF) – Glasgow(GLA) by Icelandair

29.09. FI431 Glasgow(GLA) – Reykjavik(KEF) by Icelandair

lot samolotem
I jak tu nie kochać takich widoków. Tak było ostatnim razem we Wiedniu. Mam nadzieję, że i we wrześniowym rozkładzie pogoda dopisze i nie zabraknie pięknych widoków z okna samolotu… 🙂

Na pierwszy rzut oka nie ma tutaj nic ciekawego jeśli chodzi o jakieś nowe linie lotnicze czy samoloty. Jednakże na specjalną uwagę zasługują dwa loty.

Mój lot z Eindhoven to Londynu będzie moim pierwszym lotem na pokładzie Ryanair po 947 dniach przerwy! 

To będzie mój pierwszy lot Ryanairem po 947 dniach przerwy!

W tym miesiącu czeka mnie także mój pierwszy lot w klasie biznes. Rejs do Glasgow odbędzie się w klasie Saga Premium, a co za tym idzie, będę miał okazję odwiedzić Saga Business Lounge na lotnisku w Keflaviku! 

Jeśli ciekawi jesteście, jak wygląda klasa biznes u narodowego przewoźnika Islandii to zapraszam Was na mojego Instagram i bloga. Na pewno nie zabraknie relacji z tego lotu. Zarówno na blogu, jak i na InstaStories.

We wrześniu będę miał okazję być w Polsce, Holandii, Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, w tym także po raz pierwszy w Szkocji! 🙂 Zdecydowanie nie mogę się doczekać tych wszystkich pyszności w Belgii! A także ogromnie się cieszę na swoją pierwszą wizytę w Szkocji! Także jak widzicie zapowiada się bardzo przyjemny wrzesień. Oby tylko pogoda dopisała! 🙂

A wy, macie jakieś loty zaplanowane na wrzesień? Pochwalcie się w komentarzach? 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.