O blogu

Cześć,

Nazywam się Mateusz i mam 28 lat. Pochodzę ze Śląska, aktualnie przebywam na Islandii, natomiast wcześniej miałem okazję mieszkać w Opolu oraz w uwielbianym przeze mnie Poznaniu. Kocham podróże, natomiast samolot stał się moim ulubionym środkiem transportu.

Praktycznie codziennie szukam jakiś ciekawych ofert cenowych w liniach lotniczych oraz na Booking.com! Już samo planowanie podróży sprawia mi ogromną radość. Nie ważne, czy jest to propozycja podróży dla mnie, czy dla kogoś innego.

Stąd pomysł na tego bloga, który jest po części kontynuacją mojej poprzedniej strony Mathsflights.pl, która w dalszym ciągu istnieje, jednakże w ciągu kilku najbliższych miesięcy większość przydatnych postów zostanie przetransferowana tutaj.

Mój pierwszy lot samolotem miał miejsce 26 sierpnia 2008 roku. Od tego czasu już ponad 150 razy miałem okazję podróżować na pokładach samolotów   21 różnych linii lotniczych. Aktualnie mój osobisty numer jeden wśród przewoźników to Qatar Airways, natomiast jeśli chodzi o mój ulubiony model samolotu to A380. Rozmiar tego samolotu robi naprawdę spore wrażenie!

W ciągu tych kilkunastu lat odwiedziłem 27 krajów, łącznie z Polską i Islandią, a są to: Czechy, Ukraina, Rosja, Niemcy, Węgry, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Austria, Francja, Holandia, Belgia, Wielka Brytania, Hiszpania, Izrael, Stany Zjednoczone, Kanada, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Malezja, Singapur oraz Australia. Niebawem do tej listy dołączy Dominikana, a dokładnie już w lipcu!

Liczę, że chętnie będziecie śledzić moje podróże, natomiast publikowane tutaj posty będą dla Was przydatne podczas planowania Waszych wakacji. Nie czujesz się na siłach jeli chodzi o samodzielne planowanie wyjazdów? A może po prostu nie masz na to czasu? Zawsze możesz skorzystać z mojej oferty, która znajduje się w zakładce Szukasz wakacji?